Auto-Gazda Dealerem roku!

 

Szanowni Państwo! Mamy zaszczyt poinformować, iż autoryzowany dealer marki Citroën Auto-Gazda został uhonorowany  nagrodą DEALER ROKU 2017! Citroën Polska po raz pierwszy nagrodził Dealerów za najlepszy wynik zarówno w obszarze sprzedaży samochodów nowych i używanych, jak i w częściach zamiennych, w serwisie, a także w zakresie finansowania i ubezpieczenia.

W dniu 11 stycznia br. miała miejsce konferencja dla autoryzowanych dealerów marki Citroën, podczas której odbyła się oficjalna premiera nowego Citroëna C4 Cactusa, a także rozdanie nagród dla najlepszego dealera w roku 2017. Zwieńczeniem konferencji była uroczysta gala Dealer Roku, podczas której przyznane były nagrody dla najlepszych dealerów w całej sieci. 

Citroën Auto-Gazda najlepszym dealerem w Polsce!

Dealer Roku to nie pierwsza nagroda, którą firma Auto-Gazda została uhonorowana. Przez przeszło 20 lat działalności dealera firma Auto-Gazda zdobyła przede wszystkim zaufanie klientów, które było budowane z główną domeną dealera: Gwarancja jakości i niezawodności. Tę jakość dostarczamy nie tylko poprzez sprawdzone samochody marki Citroën i wysoką jakość usług serwisowych, ale przede wszystkim solidną pracę doświadczonego zespołu specjalistów. Duch pracy i sportowej rywalizacji został  zaszczepiony w DNA firmy od początku jej istnienia za sprawą jej założyciela – Kazimierza Gazdy, który był reprezentantem Polski w kolarstwie szosowym w latach ‘60. Od lat ’90 po dzisiejsze czasy nad rozwojem firmy czuwa obecny właściciel firmy Auto-Gazda – Michał Gazda.

Poznaj bliżej Auto-Gazda i jej wartości.

Auto-Gazda jest firmą rodzinną, w której pasja i uczucie do motoryzacji zaczęło się wiele pokoleń temu. Najważniejszą i pierwszorzędną wartością dla naszej firmy jest zadowolenie naszych Klientów. Nagroda – Dealer Roku 2017 - to efekt pracy liczącej dziś ponad 170 osób załogi salonów i serwisów w 4 placówkach w województwie śląskim:

- autoryzowany salon i serwis  Citroën i DS oraz Centrum Samochodów Dostawczych w Gliwicach

- autoryzowany salon i serwis Citroën i DS oraz Centrum Samochodów Dostawczych w Bielsku-Białej

- autoryzowany salon i serwis marek  Citroën i DS oraz Centrum Samochodów Dostawczych w Katowicach 

- autoryzowany salon i serwis marek Citroën i DS oraz Centrum Napraw Nadwoziowych w Pszczynie 

 

Co roku z usług salonów i serwisów Auto-Gazda korzysta przeszło kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy oprócz nowych samochodów, chętnie kupują samochody używane w ramach programu Citroen Select.

Rok 2017 był dla nas niezwykle ważny. Wzrost sprzedaży o 55% w stosunku do ubiegłego roku potwierdza fakt, iż wyznaczony kierunek rozwoju jest słuszny. Ta nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że zarówno marka Citroën , jak i firma Auto-Gazda i idące z nimi wartości są na satysfakcjonującym poziomie dla obu stron. Pragniemy podziękować naszym Klientom za wybór marki Auto-Gazda, a naszemu zespołowi za sukces, który jest owocem ich ciężkiej pracy.

Mariola i Michał Gazda

Zarząd firmy Auto-Gazda

 

 Więcej informacji na temat nagrody znajdą Państwo na stronie:

 

http://www.francuskie.pl/nagrody-dealer-roku-citroena-rozdane/

Zapraszamy do obejrzenia galerii z rozdania nagrody Dealer Roku 2017!