Citroën C3 Aircross na weekend! Rozstrzygnięcie konkursu „Wygraj samochód z pełnym bakiem na weekend”.

Wygraj Aircrossa na weekend!

 

Nowy, kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross miał swoją premierę jesienią 2017. Zaskakuje nie tylko szeroką możliwością personalizacji i bogatym wnętrzem zaprojektowanym w myśl projektu „Citroën Advanced Comfort®”, ale przede wszystkim zaawansowanymi technologiami obejmującymi 12 systemów wspomagania prowadzenia.

Właśnie najnowszy model Citroëna - C3 Aircross można było wygrać w konkursie „Wygraj samochód z pełnym bakiem na weekend”. Na zwycięzców czeka przestronne wnętrze, podwyższone podwozie i sporo dodatkowej przestrzeni, w której ukryte są funkcjonalne schowki. Oświetlony i chłodzony schowek w desce rozdzielczej, kieszenie w drzwiach przednich po stronie kierowcy i pasażera, a także uchwyty na kubki oraz klapa pozwalająca na przewóz nart czy innych długich przedmiotów w oparciu środkowego fotela! Tak imponująco prezentuje się nowy Citroën, który wyszedł na przeciw potrzebom osób poszukujących kompaktowego SUV’a.

Citroën Aircross zapewnia szerokie możliwości personalizacji. Mamy do wyboru 8 kolorów karoserii, 4 kolory dachu i cztery pakiety kolorystyczne dotyczące dodatków. To wszystko daje nam 90 różnych kombinacji wyglądu zewnętrznego i pięć możliwości wystroju wnętrza. To prawdziwa gratka dla osób, które lubią się wyróżniać i chcą mieć samochód uszyty na miarę!

Właśnie tym nowym Citroënem C3 Aircross na weekend z pełnym bakiem odjadą:

Pani Monika S. ze Strumienia oraz Pan Krzysztof W. z Zabrza.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy podróży pełnych niezapomnianych emocji. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, w którym można wygrać Nową Mazdę CX-5 na weekend z pełnym bakiem! Regulamin konkursu znajdą Państwo pod tym linkiem.

 

 

P R O M O C J E