Mazda Customer 1st Award!

najlepszy-serwis-mazdy-w-polsce-auto-gazda-bielsko-bial

 

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, iż autoryzowany dealer marki Mazda Auto-Gazda został uhonorowany nagrodą Mazda Customer 1st Award, która została nadana przez importera Mazda Motor Poland. O nagrodę walczyły równocześnie wszystkie serwisy z całej Polski. Nagroda jest zwieńczeniem starań dealera w zakresie budowania pożądanych doświadczeń Klientów w serwisie, tym samym otrzymując tytuł Najlepszego Serwisu Mazdy w Polsce.

 

Mazda Auto-Gazda od początku swojego istnienia swoją strategię buduje na podstawie rodzinnych relacji, które są fundamentem firmy. Na co dzień kierujemy się zasadą szacunku, równości, uczciwości i sprawiedliwości. Naszą misją i zadaniem jest przekazywanie pasji do motoryzacji naszym pracownikom i Klientom, która  zaczęła się już wiele pokoleń temu.

 

Najważniejszą i pierwszorzędną wartością dla naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów. Zależy nam przede wszystkim na budowaniu długotrwałych i pozytywnych relacji z nimi, utwierdzając ich w przekonaniu, że oddają swoje samochody w ręce doświadczonych specjalistów. Ze względu na rodzinny charakter naszej działalności istotną rolę odgrywają również nasi pracownicy, którzy swoim doświadczeniem i determinacją budują markę Mazda Auto-Gazda.

 

Zdobycie tak prestiżowej nagrody traktujemy jako ogromny sukces całego naszego zespołu, który  tworzą najlepsi z najlepszych. W imieniu Zarządu firmy pragniemy podziękować za zaangażowanie i wsparcie każdego pracownika, które zaowocowały nagrodą Mazda Customer 1st Award. Chcemy również podziękować naszym Klientom za wybór marki Mazda Auto-Gazda, dzięki czemu możemy ciągle podwyższać poziom świadczonych usług i pozytywnie zaskakiwać każdego  dnia. Dziękujemy za Państwa zaufanie, którego nie zawiedziemy!

 

 

Mariola i Michał Gazda

 

Zarząd firmy Mazda Auto-Gazda

WYPRZEDAŻ

 

WYPRZEDAŻ-ROCZNIKA-2017-MAZDA-AUTO-GAZDA-BIELSKO.jpg

Zobacz