Nowa Mazda CX-30

mazda-cx30.jpg

 

WSZECH­STRONNY SAM­OCHÓD GOTÓW SPROSTAĆ WSZELKIM SCEN­ARI­USZOM PODRÓŻY

Twój świat nie stoi w miejscu i dlatego potrzebny Ci samochód, który umiejętne przystosuje się do zmian. Samochód, który harmonijnie łączy zgrabne linie auta coupe z wyrazistą i stylistyką pojazdu klasy SUV. Kompaktowe wymiary nadwozia, które ułatwiają sprawne przemieszczanie się po mieście, a jednocześnie przestronne wnętrze, które pozwoli w komfortowych warunkach podróżować w dłuższej trasie. Samochód ten oferuje dynamiczne osiągi, niepowtarzalne doznania z jazdy oraz najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. 

 

 

ddd.jpgmazda.jpg

 

PRZYJEMNOŚĆ PROWADZENIA
ŁATWOŚĆ FINANSOWANIA

RATA OD 666 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE1
LUB ZA 1% WARTOŚCI MIESIĘCZNIe2

 

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ.

 

 

mazda-cx-30-auto-gadza-bielsko-biała-JAZDY-TESTOWE.jpg

 

1 W finansowaniu Mazda SkyPremium Lease. Przykładowa kalkulacja leasingu dla przedsiębiorców oferowanego przez Santander Consumer Multirent Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu: cena zakupu 82845,53 zł netto, opłata wstępna 30%, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy. Produkt Mazda SkyPremium Lease: deklarowany przebieg kilometrów 15 tys rocznie, produkt zawiera pakiet usług serwisowych. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Doradcy.

2 Rata 1% netto od wartości brutto samochodu w finansowaniu Mazda SkyPremium Lease. Przykładowa kalkulacja leasingu dla przedsiębiorców oferowanego przez Santander Consumer Multirent Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu: cena zakupu 82845,53 zł netto, opłata wstępna 11,39% czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, deklarowany przebieg kilometrów 15tys rocznie. Produkt zawiera pakiet usług serwisowych. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Doradcy.