Nowy serwis SEAT w Bielsku-Białej

 

Dynamizm, żywiołowość, świeżość – już wkrótce będziemy mogli Państwu dostarczyć właśnie takie doznania dzięki samochodom marki SEAT, która dołącza do portfolio oferty dealera Auto-Gazda. Salon i serwis marki SEAT będzie piątą marką oraz już siódmym salonem dealera, który od przeszło 20 lat dostarcza swoim Klientom sprawdzone samochody marek: Citroën, DS, Mazda oraz Škoda. Już dziś można skorzystać z usług serwisu SEAT-a, usług ubezpieczeniowych, części zamiennych oraz oryginalnych akcesoriów marki SEAT.

nowy-salon-i-serwis-seat-bielsko-biala-auto-gazda.jpg

 

Zapraszamy do autoryzowanego serwisu SEAT w Bielsku-Białej, który oddajemy do Państwa dyspozycji:

pon 8:00-18:00
wt 8:00-18:00
śr 8:00-18:00
cz 8:00-18:00
pt 8:00-18:00
so 8:00-14:00
nie nieczynne

Eksperci SEAT AUTO-GAZDA gwarantują bezproblemową obsługę Państwa zgłoszeń serwisowych oraz dołożą wszelkich starań, aby możliwie szybko rozwiązać wszelkie problemy techniczne Państwa samochodu. W serwisie SEAT AUTO-GAZDA mogą Państwo liczyć na następujące usługi:

·        przeglądy okresowe

·        naprawy eksploatacyjne

·        montaż akcesoriów

·        kompleksowe usługi blacharsko-lakiernicze 


 

Poznaj zespół serwisu SEAT:

Paweł Wilczek_Kierownik Serwisu-SEAT-BIELSKO-BIAŁA-AUTO-GAZDA.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Wilczek

Kierownik Serwisu

pawel.wilczek@seat.auto-gazda.pl

+48 33 444 88 00

 

Mariusz Jazowy_Dział Części Zamiennnych-SEAT-BIELSKO-BIAŁA-AUTO-GAZDA.png

Mariusz Jazowy

Dział Części Zamiennych

mariusz.jazowy@seat.auto-gazda.pl

+48 33 444 88 00

 

Jacek Pawlik_Doradca Serwisowy.png

Jacek Pawlik

Doradca Serwisowy

jacek.pawlik@seat.auto-gazda.pl

+48 33 444 88 00

 

 

Nowy autoryzowany salon i serwis SEAT w Bielsku-Białej.

 

Początkiem roku 2018 ruszyła rozbiórka obiektu (Chłopskie Jadło), które odstąpiło miejsce nowemu salonowi hiszpańskiego producenta. Przez wiele lat marka SEAT kojarzona była z salonem na ulicy Świerkowickiej 26 w Czechowicach-Dziedzicach. Dziś nowy salon będzie zlokalizowany na ul. Warszawskiej, zaraz za salonem Citroëna oraz Mazdy w Bielsku-Białej.  

Niezbędne prace zostaną przeprowadzone na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów z południowych rejonów województwa, pragniemy poinformować, iż w salonie Citroëna na ul. Warszawskiej 328 można skorzystać z usług serwisowych SEAT-a do czasu powstania nowego obiektu SEAT-a.

 

nowy-salon-i-serwis-seat-auto-gazda-bielsko-biala.jpg

 

Nowa siedziba SEAT-a w Bielsku-Białej zapewniać będzie kompleksową obsługę marki SEAT – salon samochodów nowych i używanych, serwis, myjnia, sklep części zamiennych i akcesoriów. Obiekt powierzchni użytkowej będzie miał 1 299,4 m², z czego 666 m² będzie oddana do użytku salonu, a 633,4 m² serwisowi. Projektowany obiekt będzie budynkiem jednokondygnacyjnym z wewnętrzną antresolą w części ekspozycyjnej. Salon oraz serwis będzie obiektem spełniającym najnowsze standardy i wymagania marki SEAT, będzie również dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych.   

 

salon-i-serwis-seat-auto-gazda-bielsko.jpg

 

Poznaj markę SEAT.

 

Każdy model SEAT-a to samochód o charakterystycznej sportowej sylwetce, wyposażony w innowacyjne rozwiązania techniczne. Marka przywiązuje dużą wagę do wyglądu samochodów (pracują z wizażystami, projektantami wnętrz i trendsetterami nad każdym wystrojem auta), ale przede wszystkim do emocji, które samochód dostarcza podczas jazdy. SEAT-y zostały stworzone, by poruszać ciało i serce. To wolność wyboru, która otwiera kilometry możliwości. Twórcy marki przekonują, iż marka SEAT jest fuzją dynamicznego charakteru, wyrazistego designu oraz innowacyjnych technologii. Inżynierowie SEAT-a doskonale rozumieją, co oznacza odpowiednie proporcje i równowaga, bo codziennie doświadczają ich w Barcelonie, która jako miasto została zaprojektowana z dokładnością co do centymetra!

 

 

Historia marki SEAT.

 

Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki SEAT-a zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie. 

 

W 2002 roku SEAT w ramach koncernu Volkswagen AG dołączył wraz z Audi oraz Lamborghini do Grupy Volkswagena, dzięki czemu w najnowszych modelach Seata można dopatrzeć się wielu dynamicznych cech oraz rozwiązań zaczerpniętych od innych modeli Audi. Jako członek wielkiego konsorcjum SEAT korzysta ze wspólnych inwestycji w badania i rozwój, dostępu do najnowocześniejszych technologii i cennego know-how w wielu obszarach.

 

 

Dlaczego SEAT?

 

Obecnie marka ma ugruntowaną pozycję w większość segmentów rynku i oferuje szeroką gamę modeli wyróżniających się samodzielnie opracowywanym wzornictwem i silnym, sportowym wizerunkiem o wyraźnie śródziemnomorskim rodowodzie. Bez względu na model, gama SEAT-a elektryzuje swoim wyglądem, przyciągając wzrok przechodniów. Każdy element nadwozia został starannie zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać jego dynamiczny charakter.  To za sprawą jego linii, które zostały zaprojektowane, aby kreować stylowy i uwodzicielski kształt. Wnętrza każdego SEAT-a wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, zostało zaprojektowane z myślą o komforcie, ergonomii i funkcjonalności w każdym miejscu.

 

 

Otwarcie SEAT Auto-Gazda w Bielsku-Białej już wkrótce!

 

Budowa nowego salonu i serwisu SEAT w Bielsku-Białej jest w początkowej fazie. Po oficjalnym otwarciu na klientów dealera Seat Auto-Gazda będą czekały samochody dla osób chcących korzystać z mocy i designu marki (Seat Leon, Seat Ibiza), a także dla osób ceniących sobie komfort i przestrzeń (SUV Seat Ateca, Crossover Seat Arona, Seat Toledo, Seat Alhambra).

Już wkrótce wrócimy z relacją z budowy, do usłyszenia!

 

P R O M O C J E