Nowe Seat

seat-bielsko-auto-gazda.jpg

 

Witamy w świecie marki SEAT, która wywodzi się ze słonecznej Barcelony. To miejsce jest pełne pasji i możliwości, które swoją pozytywną energią napędzają do działania. Właśnie tutaj przeszło 60 lat temu został stworzony pierwszy samochód marki SEAT, która po dzisiejszy dzień jest nierozerwalnie związana z historią tego miasta, odmieniając oblicze motoryzacji.

salon-seat-bielsko-biała-auto-gazda-warszawska.png

Stylistyka i design samochodów SEAT są inspirowane nie tylko architekturą, ale przede wszystkim ludźmi i ich codziennością. Marka SEAT czerpie siłę z  kolorów miasta, jego ducha, kultury i kreatywności. Każde działanie odzwierciedla barceloński sposób myślenia: SEAT idzie prosto do celu i do tego też inspiruje swoich użytkowników. Każda przejażdżką SEAT’em może być początkiem niesamowitej przygody, dlatego dedykowana jest osobom aktywnym i odważnym, gotowym na nowe wyzwania.

 

 

salon-serwis-seat-bielsko-biała-auto-gazda-warszawska.pngTa bezkompromisowa energia i hiszpański temperament każdego SEAT’a sprawiły, że dołączyliśmy markę SEAT do portfolio AUTO-GAZDA GROUP, która jest już piątą marką naszej firmy. Łącząc przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu autoryzowanych  salonów i serwisów z specjalistyczną wiedzą i kwalifikacjami swoich ekspertów, SEAT AUTO-GAZDA będzie zapewniać swoim Klientom najwyższe standardy jakości obsługi, by Klienci mogli jak najdłużej cieszyć się z jazdy samochodami marki SEAT.

 

 

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI SEAT-a! Zapisz się na jazdy testowe.

Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

 

 

GAMA SAMOCHODÓW SEAT - dostępne w SEAT AUTO-GAZDA

Nowy Leon CUPRA Rnowa-seat-cupra-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

Nowy SEAT Ibizanowa-seat-ibiza-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

Nowy SEAT Leon
nowa-seat-leon-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

Nowy SEAT Aronanowa-seat-arona-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

Nowy SEAT Atecanowa-seat-ateca-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

SEAT Alhambranowy-seat-alhambra-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

SEAT Miinowa-seat-mii-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

Sortuj: cena przebieg model
Widok
Nie udało się znaleźć samochodów spełniających kryteria wyszukiwania.


P R O M O C J E